Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paralotniarz odkrył plantację konopi indyjskich

Utworzony przez gosc, 22 kwietnia 2014 r. o 14:00 Powrót do artykułu
Połamania kręgosłupa panie sympatyczny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytułpowinien byc "Paralorniarz Ormianin roz%#$@! sie na psach"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by go ogień spalił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na jego miejscu bał bym się z domu wyjść. Te sadzonki były pewnie sporo warte, przyblokowal komuś biznes.
Pewnie nie były, bo 14 to dużo? Nie znam się ale myślę że to na prywatny użytek, więc paralotniarz to naprawdę ch*j, bo co mu wlaściwie do tego że ktoś sobie to pali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, że zgłosił!!!  nienawidzę gdy prawo jest tylko dla niektórych a reszta wszystko może. Inne ćpuny też chciały mieć swoje plantacje i musiały za to beknąć a ten jeszcze by kasy nałapał.  Konopie to również lekarstwo.Jeśli chciał mieć plantację dlaczego nie zgłosił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, że zgłosił!!!  nienawidzę gdy prawo jest tylko dla niektórych a reszta wszystko może. Inne ćpuny też chciały mieć swoje plantacje i musiały za to beknąć a ten jeszcze by kasy nałapał.  Konopie to również lekarstwo.Jeśli chciał mieć plantację dlaczego nie zgłosił?
Dokształć się, później się określ. Albo to jest narkotyk albo lekarstwo (zależy od kraju)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeba.a konfitura. A to. że alko jest dostępne wszędzie i ludzie się zabijają to jest luz Co za pojeb..y kraj. PozdrO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, że zgłosił!!!  nienawidzę gdy prawo jest tylko dla niektórych a reszta wszystko może. Inne ćpuny też chciały mieć swoje plantacje i musiały za to beknąć a ten jeszcze by kasy nałapał.  Konopie to również lekarstwo.Jeśli chciał mieć plantację dlaczego nie zgłosił?
Bardzo współczuję Ci z powodu niedorozwoju umysłowego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabić konfidenta w imieniu polski podziemnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tego Pana!!! Ćpunów, producentów i handlarzy narkotyków trzeba likwidować każdymi sposobami. To są śmiecie i ścierwa. Dajcie nam namiary na handlarza a sami go załatwimy, oczywiście zgodnie z prawem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że coraz więcej mamy oszołomów w naszym kraju i to w dodatku naćpanych czy też na jaranych a może jedno i drugie. Jakiś czas temu pewien ćpun rzucił hasło wolne konopie i cała reszta jemu podobnych baranów zaczęła go naśladować w tym nawoływaniu. Tekst o leczniczym działaniu jest bezbłędny, gdyby brać to na poważnie to choćby na przykładzie z USA, należałoby wyjść z założenia, iż ci co jarają to są chorzy na raka, na AIDS lub stwardnienie rozsiane(to tylko przykład ewentualnego zastosowania), zapewne można by się pokusić o wiele innych chorób tylko po co, nie jest żadną tajemnicą o co biega, nie ma to nic wspólnego z leczeniem tylko idzie o samozaspokojenie przez jarających idiotów, a argument leczniczy ma im niby w tym pomóc, choć akurat ta właściwość najmniej ich obchodzi tym bardziej iż w ewentualnym leczeniu nie ma mowy o całej roślinie tylko o konkretnych jej składnikach w zależności od potrzeb. Jakoś nie spotkałem się z argumentem wskazującym na to, że jaranie zapobiega jakimś chorobom(może przegapiłem),  nawet wręcz przeciwnie, zwiększa szansę w przypadku młodych mężczyzna na raka jąder a co ciekawe kokaina zdaje się mieć właściwość przeciwdziałania temuż rakowi(czy należy spodziewać się następnego debilnego hasła: wolna koka). Takich wyliczanek można by wiele przytaczać ale znowuż zapytam się po co, skoro wiadomo o co biega. Na koniec przypomnę przykład z USA: zastrzelono gołego gościa który obgryzał bezdomnemu twarz nie reagując na wezwania policjanta. Po przeprowadzeniu testów toksykologicznych przez 2 niezależne grupy specjalistów, jedyne co stwierdzono w ciele zabitego, to ku zdziwieniu samych badających, związki potwierdzające iż denat na jarał się marihuany. Wywiad środowiskowy potwierdził, że denat jarał często, nic innego nie zażywał ba, nawet nie nadużywał alkoholu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widząc jaki niektórzy mają tu szacunek do drugiego człowieka, odnoszę wrażenie, że sporo narkomanów ma więcej moralności i oleju w głowie, niż niektóre osoby tu piszące. Odrażające zaprzaństwo. A wiecie kto napisał książkę pt. "Narkotyki"? Witkacy. Na podstawie własnych doświadczeń. Wiecie, że Steve Jobs i Bill Gates też brali? A wiecie kto to jest Andrew Lahde? No to poczytajcie, wy prymitywy z pianą na ustach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paralotniarzy z Chelma nie ma duzo ktorzy maja 36lat, wystarczy wejsc na facebooka, i wszystko macie jak na tacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię policji ale w sprawach cweli je***ych jaraczy jestem za policją! Podajcie frajerzy gdzie teraz koczujecie i gdzie dżumicie? Przyprowadźcie też swoich dostawców to zrobimy z wami porządek?Cwele dawajcie adres i adresy swoich dostawców :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę różne zdanie na ten temat. Macie racje, by tępić rozprowadzaczy narkotyków, ale jeżeli gość załóżmy posadził sobie na swoje potrzeby to nic wielkiego, nie przesadzajmy. Są uzależnieni od papierosów i alkoholu. Gdyby te dwie używki były zabronione i napisali by artykuł, że ktoś pędzi bimber zaraz zaczelibyście gościa najeżdzać, taka jest prawda. Tępić dilerke, tolerować palaczy, którzy mają na własny użytek. Chociaż sam nie probuje niczego podobnego jestem odrobinę tolerancyjny. Gdyby to były narkotyki w proszku inaczej bym się wypowiedział, ale to tylko roślina, ludzie nie przesadzajmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem... Mikołaj Kopernik... Toruń.... niezwykle mi miło.  zapraszam panów narodowców na klapsa i pogadanke o szacunku. niech tu przyjedzie cały pieprzony pluton łysych cip. może ubijemy jakiś interes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ernest tak sie nie robi,jak wyczułeś konkurencję trzeba było się dogadać,dziś ty kogoś jutro ktoś ciebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zdanie.... każdy powinien sobie posadzić i sam z tego korzystać. Ale dilerów którzy nie chcą się narobić i zarobić trzeba sprzedawać psom. Każdy diler złapany przez psy to duma dla narodu. Sprzedawanie psom to hańba ale nie dotyczy to ludzi którzy handlują. To zaszczyt sprzedać dilera i oczyścić Polskę z kurew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zdanie.... każdy powinien sobie posadzić i sam z tego korzystać. Ale dilerów którzy nie chcą się narobić i zarobić trzeba sprzedawać psom. Każdy diler złapany przez psy to duma dla narodu. Sprzedawanie psom to hańba ale nie dotyczy to ludzi którzy handlują. To zaszczyt sprzedać dilera i oczyścić Polskę z kurew.
jestem tego samego zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju nigdy nie będzie normalnie, 14 sadzonek to plantacja? W glowach się pierdoli. Każdy powinien mieć prawo do chodowania konopii na własny uzytek, tak jak i warzyw czy owoców. Policja i donosiciele powinni zainteresować się prawdziwymi przestępstwami, a nie karaniem ludzi za hodowanie i uprawianie roślin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...